Bajkowe sny

Bajkowe sny

Niedawno był dzień dziecka w związku, z czym zakupiłam mojej siostrzenicy cudowną pościel dla dzieci. Polecam ją dla absolutnie każdego dziecka gdyż naprawdę jest przepiękna. Jest to oryginalna pościel na licencji Disney Pixar. Wymiary kołdry to sto czterdzieści centymetrów na dwieście centymetrów, natomiast rozmiar poduszki to siedemdziesiąt centymetrów na osiemdziesiąt centymetrów.

Dodatkiem do tej pościeli była poszewka na jasiek o wymiarach czterdzieści centymetrów na czterdzieści centymetrów. Taka pościel dla dzieci jest dwustronna i uszyta ze stuprocentowej bawełny, której splot jest naprawdę bardzo mocny.

Pościel ta jest milutka w dotyku, starannie wykonana, a kolorystyka jest bardzo intensywna nawet po wielu praniach. Moja siostrzenica, kiedy rozpakowała ten prezent była wprost wniebowzięta i jedyny problem, jaki wyniknął z tego prezentu to jest to, że natychmiast kazała ją mojej siostrze założyć zapowiadając, że w innym razie ona wcale nie wybiera się do łóżeczka. Ja wybrałam dla niej wzór z przepięknymi i kolorowymi księżniczkami. Jeżeli jednak chcielibyśmy sprawić prezent, którym ma być pościel dla dzieci jakiemuś chłopcu to polecam wzory z samochodzikami, bądź przykładowo dinozaurami. Taka pościel dla dzieci jest naprawdę nie droga a może sprawić dziecku naprawdę wiele radości.

Czasami może zdarzyć się tak, że taka pościel dla dzieci da więcej radości niż niejedna zabawka i zapewni bajkowe sny. Nasz synek będzie mógł przejść w krainę samochodzików, a córeczka stać się jedną spośród księżniczek, chociaż w czasie nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *