Lalka jak dziecko

Lalka jak dziecko

Znane od wielu lat i wciąż unowocześniane lalki to Baby Born, ostatnio najciekawsze lalki z tej serii to Baby Born magiczne karmienie. Takie lalki są idealnym prezentem dla dziewczynek, a teraz dodatkowo posiadają wiele niezwykłych funkcji, a także nowoczesne magiczne akcesoria. Takie śliczne lalki zachowują się prawie tak samo jak prawdziwe dziecko. Najważniejsze z funkcji, jakie wykonują te lalki to picie, robienie siusiu, płakanie, brudzenie w czasie spożywania jedzenia. Warto również wspomnieć, że takie laleczki potrzebują wiele miłości.

Teraz powiem troszkę o funkcjach, jakie mają te lalki. Możemy ją karmić przystawiając jej buteleczkę z pokarmem do buźki i wtedy zobaczymy jak pije, a napoju ubywa w buteleczce. Młoda mamusia może również nakarmić swojego dzidziusia kaszką, która jest dołączona do zestawu. Nasze maleństwo również jak prawdziwe dziecko po zjedzeniu robi siusiu, a po tym mamusia musi zmienić mu pieluszkę, aby dziecko miało sucho i wygodnie. Jeżeli dzieciątko chce siusiu to płacze prawdziwymi łzami i ma mokre oczka. Jednak ta funkcja wymaga tego abyśmy uruchomili ją naciskając na rączkę. W zestawie do lalki są też lody malinowe, które wprost uwielbia. Jeżeli pomoczymy takiego loda w zimnej wodzie i potrzemy nim twarzyczkę lalki to ma ona ją brudną niczym prawdziwe dziecko.

Po posiłku musimy wyczyścić buźkę dziecka ściereczką, którą trzeba zamoczyć w ciepłej wodzie. Laleczka ta też uwielbia być kąpana, a po kąpieli dostać smoczek i zostać uśpiona jak prawdziwy niemowlaczek. Także rozmiarem może ona przypominać dopiero, co urodzone dziecko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *