Niezwykła zabawa dla dziewczynek

Niezwykła zabawa dla dziewczynek

Lalki dla dziewczynek są naprawdę bardzo różnorodne. Pewnego razu bardzo spodobały mi się interaktywne lalki o nazwie „Agatka – słodkie sny”, są to lalki, które produkuje firma Interkobo. Takie lalki mają naprawdę różnorodne funkcje między innymi wykonuje ona takie czynności jak poruszanie buźką, ssanie smoczka, gaworzenie, zamykanie oczek, zasypianie, wydawanie odgłosów.

Takie lalki do złudzenia przypominają prawdziwe dzieciątko. Lalki te są zapakowane w bardzo ładne pudełeczko, którego wymiary to trzydzieści osiem centymetrów na dwadzieścia dwa centymetry na dwadzieścia centymetry. Natomiast sama laleczka ma wielkość czterdzieści centymetrów. Kupując takie lalki mamy w zestawie nie tylko samą laleczkę, ale również takie akcesoria jak smoczek, grzechotka, gryzaczek, butelka. Laleczki te mają bardzo mięciutki brzuszek, rączki, stópki oraz główkę, dzięki czemu dziecko będzie bezpieczne bawiąc się tą zabawką i będzie mogło się nią bawić bardzo swobodnie i nie mając żadnych zagrożeń wynikających z tej zabawy. Taka laleczka, aby działała musi być zasilana aż trzeba bateriami AA, czyli tak zwanymi powszechnie „paluszkami”.

Mogę dać wszystkim pewność, że taka laleczka zapewni dziecku świetną zabawę, a nam da ogromną radość z tego, że dzięki zabawce, którą kupiliśmy nasze dziecko jest naprawdę szczęśliwe i bardzo dobrze się bawi. A co może dać nam więcej szczęścia aniżeli to, że nasze dziecko jest szczęśliwe?! Polecam tą zabawkę każdemu, kto chciałby zapewnić szczęście swojemu dziecku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *