Pościel dla dziecka

Pościel dla dziecka

Każde dziecko chciałoby mieć specjalną pościel dla dzieci. Napotkałam ostatnio wprost idealną pościel dla dzieci składającą się z dwuczęściowego kompletu. Składa się on ze stuprocentowej bawełny. Jest ona uszyta na oryginalnej licencji Disney’a, Cartoon Network, Marvel, Warner Bros. Poszwa na kołdrę ma wymiary sto czterdzieści centymetrów na dwieście centymetrów, a poszewka na poduszkę ma wymiary siedemdziesiąt centymetrów na osiemdziesiąt centymetrów. Zapięcie tej pościeli jest na zamek błyskawiczny, dlatego możemy mieć pewność, że nasze dziecko nie ściągnie jej niechcący w czasie snu, a gatunkowo jest ta pościel, jakości pierwszej.

Cena takiej pościeli to mniej więcej siedemdziesiąt złotych. Taka pościel dla dzieci jest dwustronna, dlatego możemy ją odwracać, a ponadto jest ona bardzo miła w dotyku, kolorystyka jest bardzo intensywna i trwała. Pościel dla dzieci wykonano ze stuprocentowej bawełny, która jest o bardzo mocnym splocie.

Tkanina ta ma certyfikat OKO TEX STANDARD 100. Możemy być pewni, że jeżeli zakupimy naszemu dziecku właśnie taką pościel będzie ono bardzo szczęśliwe, całkiem możliwe jest to, że mając taką pościel dla dzieci nasze dziecko o wiele bardziej chętnie powędruje wieczorem do łóżka i już nie będziemy musieli się zamartwiać o to jak nakłonić nasze ukochane dzieciątko, aby poszło do łóżka. Śpiąc w takiej wspaniałej pościeli nasze dziecko będzie mogło się poczuć jak w bajkowej krainie. Pościel taka jest najpiękniejszą jaką może sobie nasze dziecko wymarzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *