Zabawki dla chłopców

Zabawki dla chłopców

Któż z chłopców nie ma jakiejś ulubionej zabawki w swoim zestawie zabawek? Pewnie ponad połowa chłopców wskazała by na jakiś samochodzik, moją ulubioną zabawką również był samochodzik. Myślę że śmiało można pogrupować zabawki dla chłopców na samochody i pozostałe. Podobnie by było z dziewczynkami, czyli lalki i pozostałe. Samochody to nie tylko zabawki dla chłopców ale również starsi chłopcy mają bzika na punkcie różnego rodzaju aut, czy to składanych modeli bądź małych samochodów kolekcjonerskich. Sam jestem posiadaczem sporej kolekcji słynnych samochodzików Bburago którą kolekcjonuje już od kilku lat.

To hobby zaczyna się już nawet u młodych chłopców. Autkami można zarówno świetnie się bawić jak i również wyeksponować w godnym miejscu w pokoju. Modeli samochodzików Bburago jest tak wiele że pewnie nie wystarczyłoby mebli w domu aby wszystkie je pokazać. Powstają to coraz nowsze modele aut w seriach Bburago, jak i również starsze modele aut zostały uwiecznione przez tę firmę. Także jeśli chodzi o Bburago to jest duży wybór jeśli chodzi o zabawki dla chłopców. W dodatku jest duży wybór jeśli chodzi o skalę samochodzika.

Kiedyś widziałem i nawet modele w skali 1:6 co jest naprawdę sporym okazem, lecz ja wolę te standardowe rozmiary czyli 1:18, 1:24, bądź 1:32. Choć w dzisiejszych czasach dominuje elektryka i sam lubię również samochodziki na sterowanie, bo to pewnie marzenie każdego młodego chłopca aby mieć samochodzik na pilota, to dla mnie na pierwszym miejscu zawsze będą samochody Burago.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *